Luksusowa limuzyna za niewielkie pieniądze to marzenie każdego fana motoryzacji. Od dzisiaj opcja ta dostępna jest dla każdego, dzięki BMW Direct. Szczególnie atrakcyjne warunki określone są dla BMW serii 3 w leasingu (Warszawa).

Sposób zamówienia wymarzonego pojazdu jest niezwykle prosty i intuicyjny. Składa się z czterech podstawowych kroków, do których należy:

  • wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej,
  • oczekiwanie na werdykt dotyczący przyznania finansowania (decyzja przesyłana jest  drogą online),
  • po pozytywnym rozpatrzeniu sprawy, przedstawienie wszystkich niezbędnych dokumentów oraz podpisanie kontraktu, na wcześniej uzgodnionych warunkach,
  • odbiór auta z salonu samochodowego lub jego bezpłatna dostawa pod wskazany adres zamieszkania.

Leasing – opcja dedykowana dla klientów biznesowych i indywidualnych

Leasingowanie auta to forma dostępna od niedawna zarówno dla małych, średnich i dużych firm, jak i dla osób prywatnych, nieprowadzących działalności gospodarczej oraz nieposiadających własnej spółki. W pierwszym przypadku świetny dodatek do standardowej oferty stanowi leasing finansowy. Natomiast w drugim – konsumencki, który obejmuje kompleksową obsługę w salonie, ustalenie niezbędnych szczegółów dotyczących wszystkich punków starannie przygotowanej umowy, a także odbiór wybranego pojazdu.

Zalety BMW serii 3 – słynnego modelu niemieckiego koncernu motoryzacyjnego

Kultową “trójkę” wyróżnia piękne i przestronne wnętrze, wzbogacone o dwie wersje siedzeń – standardowe oraz sportowe mające regulowaną długość siedziska i elektrycznie pompowane boczki. Opcjonalny dodatek w postaci tzw. systemu Professional, zawierającego dysk twardy oraz bardziej rozbudowane menu niż w wersji Business. Oprócz unikalnego designu, pojazd jednej z bardziej znanych niemieckich marek charakteryzuje dopracowany układ hamulcowy, fantastyczny okład kierowniczy oraz dynamiczny i niezwykle oszczędny silnik wysokoprężny.

Oferta usługowa BMW 3 leasing Warszawa dostępna jest na stronie internetowej: https://bmwdirect.pl/model/seria-3,sedan.