Karteczki kolorowe mają bardzo wiele zalet, dlatego też od wielu lat wykorzystywane są przez uczniów i pracowników biurowych. To właśnie na karteczkach można zapisywać ważne informacje o zbliżających się datach spotkań i wizytach u lekarza. Na kolorowych karteczkach można zapisać także informacje dla dzieci i partnera.

Szeroki i różnorodny wybór

kolorowe karteczki

Największym zainteresowaniem cieszą się tradycyjne karteczki samoprzylepne w żółtym kolorze. W sprzedaży dostępne są również karteczki w barwie niebieskiej, zielonej i różowej. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji można wybrać bloczek tylko w jednym kolorze, jak i również dostępne są bloczki oferujące mix kolorów. Jeżeli chodzi o ilość karteczek to dostępne są bloczki od 100 do nawet 1500 sztuk. Warto wspomnieć także o tym, że dostępne są nie tylko gładkie kolorowe karteczki, ale również w kratkę i linię. Uczniom w wieku szkolnym i studentom z pewnością przydadzą się karczki o małych rozmiarach, które można wykorzystać do zaznaczania ważnych fragmentów w książkach i zeszytach. Większe karteczki można z kolei wykorzystać do robienia ważnych notatek.

Jakie zalety?

Kolorowe karteczki prezentują się bardzo okazale, dlatego też nie szpecą miejsca, w którym zostaną naklejone. Dużym atutem kolorowych karteczek samoprzylepnych jest to, że można je wielokrotnie naklejać i odklejać. Mocna i niebrudząca warstwa kleju doskonale trzyma się różnorodnych powierzchni. Na szczególną uwagę zasługuje również układ harmonijkowy, dzięki któremu bardzo wygodnie korzysta się z bloczków. Po kolorowe karteczki można sięgnąć za pomocą jednej ręki. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które często rozmawiają przez telefon i muszą zapisywać przekazywane przez rozmówcę informacje. Na półkach sklepowych dostępne są karteczki samoprzylepne ze specjalnym podajnikiem.