Kołozeszyt to praktyczne i przydatne akcesorium, które ma zastosowanie w biurach, domach oraz szkołach. Występuje on w ciekawych wzorach i kolorach. Co ważne, poszczególne modele różnią się ilością kartek. Najczęściej spotykane są te, z ilością 75, 80, 120, a nawet 200 kartek. Produkty występują w wersji w kratkę oraz linię.

Zeszyty z charakterystyczną spiralą cenione za trwałość i ładny wygląd

Kołozeszyt wyposażony jest zazwyczaj w przezroczystą, zewnętrzną okładkę zaprojektowaną z porządnego i trwałego polipropylenu. Format A5 jest jednym z najczęściej wybieranych, jeśli chodzi o tego typu akcesoria. Wiele z produktów posiada na bokach kartek kolorowe marginesy, które przydają się do notowania ważnych informacji. Wiele z artykułów piśmienniczych posiada także charakterystyczne otwory do segregatora.

Nazwa produktu wywodzi się stąd, że zeszyty wyposażone są w charakterystyczną kolistą spiralę, która umieszczona jest po długim boku.

Artykuły piśmiennicze, które wyróżniają się estetyką wykonania

Kołozeszyty https://biurwa.pl/kolozeszyt mogą być wyposażone w okładkę pokrytą lakierem hybrydowym, dzięki czemu cudownie się one błyszczą. Okładka doskonale zabezpiecza kartki przed ewentualnym zniszczeniem. Ponadto, produkt może posiadać funkcjonalne przekładki i kieszonki, w których można przechowywać bieżące zapiski. Wyżej wymienione akcesoria cenione są przede wszystkim za:

  • solidne wykonanie,
  • możliwość zabezpieczania kartek przed zagięciem,
  • estetykę wykonania,
  • różnorodność kolorystyczną.