Każda osoba prowadząca własną działalność wie, jak przydatny jest wizytownik podczas codziennych obowiązków służbowych. Konferencje, spotkania biznesowe, ale również nieformalne lunche to doskonała okazja do wymiany wizytówek i pozyskania nowych klientów dla swojego biznesu. Wizytowniki stały się niezbędnymi akcesoriami biznesowymi, które budzą zaufanie i dbają o profesjonalny wizerunek od pierwszego spotkania z nowym klientem.

Pokaż się z dobrej strony

Wizytownik może być wykonany z różnych materiałów m.in.:

  • metalu;
  • skóry;
  • stali nierdzewnej.

Dostępny jest w wielu rozmiarach do wyboru, aby mógł pomieścić wizytówki o różnych wymiarach. Dzięki poręcznemu rozmiarowi bez problemu mieści się w kieszeni marynarki lub spodni i jest stale pod ręką, gdy trzeba przekazać wizytówkę i w profesjonalny sposób przedstawić swoją firmę. Pojemność wizytownika może różnić się między modelami, jednak najczęściej potrafi on pomieścić od 10 do 15 wizytówek.

Buduj relacje biznesowe

Żaden elegancki gadżet nie jest tak niezbędny w praktyce biznesowej jak właśnie wizytownik. Jest to wygodne rozwiązanie, które ułatwia wymianę kontaktów biznesowych i nawiązywanie nowych relacji z kontrahentami. Wiele modeli wizytowników posiada magnetyczne zapięcie, które zabezpiecza wizytówki przed wypadnięciem i utrzymuje je w porządku. Wizytowniki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz funkcjonalnych, co sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie skrojone na miarę swoich oczekiwań.