BMW seria 1 leasing cieszy się bardzo dużym uznaniem na rynku. To nowoczesna marka pojazdów, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo każdego dnia. Dlaczego leasing BMW cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Jakie plusy ma taka opcja?

BMW 1 leasing

Leasing jest specyficznym pojęciem, które dotyczy użytkowania auta w danym czasie i spłacania danej kwoty za to użytkowanie. W ten sposób nie musimy kupować drogich pojazdów i zaciągać kredytów, na które niekoniecznie nas stać. Umowy leasingowe zazwyczaj podpisują firmy z leasingodawcami. Dzięki temu zyskują w swojej flocie aut firmowych nowe rozwiązania, które mają na celu zadbać o pozytywny wizerunek firmy. BMW to jedna z najbardziej znanych marek na rynku, która już od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. 

bmw x1

Leasing BMW 1 – zalety

Wśród zalet leasingu BMW 1 wyróżnić można:

  • korzystanie z wymarzonego pojazdu bez konieczności zakupu,
  • uproszczone procedury leasingowania,
  • szybkie podpisanie umowy,
  • skorzystanie z dodatkowych profitów – ubezpieczenie auta, sezonowa wymiana opon itp. 

Po wygaśnięciu umowy leasingowej od nas zależy, jakie czynności podejmiemy. Możemy wykupić dane auto na własność, oddać je leasingodawcy lub wybrać kolejny model do użytkowania. Z pewnością takie rozwiązania zadowolą każdego przedsiębiorcę, który dopasuje je do swoich oczekiwań. BMW seria 1 odznacza się zastosowaniem nowoczesnych technologii, jak i estetyką pojazdu oraz dostosowaniem do potrzeb kierowcy. 

Firmy leasingowe taka jak tutaj oferują coraz więcej ciekawych opcji, z których skorzystać może każdy kierowca. Dawniej leasing kojarzył się jedynie z korzystaniem z auta przez daną firmę, aktualnie coraz chętniej sięgają po niego także prywatni odbiorcy. Taka opcja jest nazywana leasingiem konsumenckim. Leasing BMW pozwala korzystać z luksusowego i sprawnego auta.