Rynek motoryzacyjny cały czas idzie naprzód. Obok najnowszych hybrydowych i całkowicie elektrycznych jednostek napędowych, pojawiają się coraz to ciekawsze pakiety usług dodatkowych. Jedną z takich propozycji zdobywających popularność w Polsce jest, np. leasing samochodowy.

BMW X3 leasing to model finansowania długoterminowego wynajmu konsumenckiego pojazdu. Bardzo często sam model finansowy opiera się na dojściu do własności, poprzez spłatę wszystkich rat za samochód, który jest tu przedmiotem najmu.

Mianowicie jest to  w pełni kompleksowa usługa pozwalająca na użytkowanie samochodu przez określony dłuższy czas na podstawie stałej miesięcznej opłaty leasingowej albo z możliwością dojścia do własności. Wynajem długoterminowy pozwala zaoszczędzić od 25 proc.  do nawet 40 proc. wszystkich bieżących  kosztów związanych z utrzymaniem auta. Do tego dochodzi zarządzanie i konserwacja całego pojazdu, a także, co jest niezwykle istotne ─ koszt związany z jego ubezpieczeniem.

DLACZEGO WARTO WYNAJMOWAĆ SAMOCHODY, ZAMIAST JE KUPOWAĆ?

1. Ubezpieczenie: każdy kierowca korzystający z usługi BMW X3 leasingowego finansowania zyskuje dostęp do najnowszych modeli aut, jak i  używanych egzemplarzy będących w obiegu na rynku motoryzacyjnym, wraz z ich pełnym ubezpieczeniem AC i OC w atrakcyjnej cenie.

2. Każde auto podczas wynajmu długoterminowego BMW X3 leasing jest gruntownie sprawdzane pod względem technicznym, przed dopuszczeniem go do najmu.

3. Kierowca po zakończeniu leasingu oraz spłaceniu całości  wartości samochodu może go bezpiecznie odsprzedać. Tym samym nabywający pojazd inny kierowca ma gwarancję udokumentowanej legalności dot. przeszłości pochodzenia pojazdu.

4. Dodatkowo podpisywana umowa stanowiąca o BMW X3 leasing może zawierać w sobie usługi dodatkowe takie jak: konserwacja klimatyzacji, wymiana opon zimowych / letnich, pomoc drogowa, prywatna opieka medyczna w razie wypadku drogowego, usługa tankowania wraz z dojazdem do klienta, gdy zabraknie paliwa na autostradzie etc. Otóż wymienione powyżej pakiety są już wliczone, czyli wkalkulowane w cenę jednomiesięcznej leasingowej raty.