Kasetka na pieniądze to rozwiązanie, które powinny wybrać przedsiębiorstwa pragnące w bezpieczny sposób przechowywać swoje utargi. Co ciekawe, taką kasetkę można kupić już za kilkadziesiąt złotych. To bardzo niewielka cena, dzięki czemu na jej zakup pozwolić sobie może każdy.

Jaką kasetkę na pieniądze wybrać?

W sklepie Biurwa z artykułami biurowymi znaleźć można wiele różnego rodzaju kasetek na pieniądze. Ich ceny potrafią bardzo się od siebie różnic – najczęściej zależne jest to od jakości wykonania. Warto pamiętać o tym, że kasetka na pieniądze zazwyczaj leży w widocznym miejscu, dlatego warto zadbać o to, by prezentowała się estetycznie i nie zajmowała zbyt wiele miejsca. Zazwyczaj w kasetkach montowane są mało skomplikowane zamki otwieranie kluczykiem, dzięki czemu można zadbać, by dostęp do nich miały tylko upoważnione osoby. Na rynku dostępne są także modele kasetek z zamkami szyfrowymi, które zapewniają o wiele lepszą ochronę środków pieniężnych.

Dla kogo przeznaczone są kasetki na pieniądze?

Nie ma co ukrywać, że kasetka na pieniądze przeznaczona jest raczej do przechowywania mniejszych sum pieniędzy. Przedsiębiorstwa, których utargi osiągają wysokość kilku tysięcy złotych, zdecydowanie bardziej powinny zastanowić się nad inwestycją w sejf. Warto pamiętać o tym, że kasetka jest tak niewielkich rozmiarów, że dla osoby, która nie potrafi otworzyć jej zamka, nie będzie żadnym problemem kradzież całej kasetki.